Zvýšte si pohodlie, odbremeňte sa od každodenných činností.

Inteligentný dom alebo byt je špeciálne navrhnutý alebo upravený tak, aby bolo možné ovládať takmer všetky aspekty Vášho domáceho prostredia z ľubovoľného miesta, nech ste kdekoľvek.

Inteligentný dom alebo byt je špeciálne navrhnutý alebo upravený tak, aby bolo možné ovládať takmer všetky aspekty Vášho domáceho prostredia z ľubovoľného miesta, nech ste kdekoľvek.

Namiesto viacerých nezávislých systémov a mnohých ovládačov sú všetky zariadenia ovládané a kontrolované cez jednoduchú aplikáciu vo Vašom mobile, tablete alebo PC.

Vďaka integrácii technológie s Vaším domovom sú zariadenia schopné komunikovať so systémom takým spôsobom, ktorý vedie k pohodliu, energetickej efektívnosti, bezpečiu a k celkovo vyššiemu štandardu života.

Inteligenciou domu sa rozumie to, že naučíte dom Vašim zvykom a určíte, ako sa bude správať v každodenných činnostiach a situáciách.

Vykurovanie

Úspora energie v domácnosti je dôležitá pre každého spotrebiteľa. Najväčšie výdaje domácnosti sú práve za energie. Múdry dom vďaka senzorom a správnemu riadeniu šetrí Vaše peniaze.

Energia vynaložená na vykurovanie rodinného domu je najväčšia položka v rodinnom rozpočte. Správna regulácia a nastavenie individuálnej teploty pre každú miestnosť samostatne.

Zariadenia v standby režime (keď zariadenia práve nepoužívate) zbytočne míňajú energiu napríklad, keď nie ste doma alebo keď spíte.

Na centrálnom dotykovom displeji môžete nastaviť teplotu vo všetkých miestnostiach. Je na vás, či si vyberiete jeden z úsporných či komfortných režimov alebo zvolíte ručné nastavenie.

Váš dom sa postará o všetky úlohy. Náš presný systém sa postará o nastavenie teploty v každej miestnosti zvlášť.

Osvetlenie

V múdrom dome vie osvetlenie viac ako len “zap.” a “vyp.”. Pre perfektnú náladu si môžete na kombinovať svetlá do svetelných scén a užívať si tak v každom okamihu to pravé osvetlenie.

S farebným svetlom môžeš svoje osvetlenie domácnosti poriadne okoreniť! Relaxuj pri automatickej zmene farby alebo si vyber inú farbu podľa aktuálnej nálady.

Jednoducho nastavíte rôzne svetlá, ich intenzitu a farbu. Jednoducho ich aktivujete aj zmeníte. Je len na Vás, ako bude Váš dom osvetlený.

Je jedno či svoje svetlá ovládate cez bežný vypínač, aplikáciu alebo automaticky. Ovládanie svetiel je veľmi jednoduché a naviac s rôznymi možnosťami nastavenia.

Rozhodne urobíte dojem na svojho hosťa.

Vetranie

Dostatočné a účinné vetranie je jednou zo základných požiadaviek na zdravú mikroklímu obytného interiéru. Riešením, ako mať v interiéroch čerstvý vzduch, ale nestrácať teplo a peniaze, je vetranie s využitím rekuperácie vzduchu.

S postupným skvalitňovaním tepelnotechnických parametrov obvodových konštrukcií nízkoenergetických a najmä pasívnych stavieb nadobúda stále dôležitejší význam znižovanie spotreby tepla na hygienicky nutné vetranie.

V doterajšej histórii stavieb zabezpečovali okná okrem svojej základnej osvetľovacej funkcie interiéru aj dokonalé fungujúci systém vetrania.

Múdry dom jednoducho a pohodlne zabezpečuje primeranú reguláciu vzduchu v celom dome, celodenný čerstvý vzduch je tak samozrejmosťou.

Nie je potrebné intenzívne vetrať a taktiež sa vyhnete neželaným únikom tepla, ktoré sa pozitívne odzrkadlia vo vašich mesačných nákladoch.

Zavlažovanie

Jednou z požiadaviek majiteľov rodinných domov je vo vegetačnom období zabezpečiť ideálne vlhkostné podmienky pre rast trávnika alebo výsadby.

Povinnosť majiteľa zavlažovať svoj trávnik či záhradu prevezme na seba moderný dom.

Majiteľ trávnika alebo záhrady môže svoj voľný čas venovať svojim blízkym a svojím záľubám.

Múdry dom jednoducho a pohodlne zabezpečuje úsporu času, vody a energie v nočných hodinách.

Užite si svoju dovolenku a nemusíte sa obávať o svoju výsadbu alebo trávnik. Inteligentný dom sa o to postará.

Zabezpečenie

Zabezpečte svoj domov, byt, garáž, prevádzku a ochráňte svojich blízkych a svoj majetok.

 

Základom všetkého je kvalitný alarm. Dôraz pritom kladieme na inovatívnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie.

Druhým krokom je profesionálna montáž vykonaná jedným z našich certifikovaných partnerov, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť alarmu možno zaručiť iba týmto spôsobom.

Ďalším vhodným úkonom je pripojenie domového alarmu na pult centralizovanej ochrany.

Operátori môžu vďaka tomu vyhodnocovať prichádzajúce správy a v prípade potreby Vás kontaktujú a k Vášmu zabezpečenému domu vyšlú zásahovú jednotku.

pomas
decodom

Zaujali sme Vás? Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín.

Sociálne siete

Kontakty

Podbiel 95, 027 42 Podbiel
+421 43 45 10 111
info@it-tech.sk

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies