Referencie

Prečítajte si, čo o nás

povedali naši spokojní klienti

Mgr. Martina Slovíková, konateľ

Decodom Námestovo

"S firmou IT-TECH s.r.o. spolupracujeme už dlhší čas a máme výborné skúsenosti. Či už to je nastavenie programov, práca s počítačmi alebo zabezpečovacími systémami je táto firma vždy a v krátkom čase k dispozícii. Promptne riešia naše problémy a doposiaľ sme nemali žiadnu negatívnu skúsenosť. Firma IT-Tech s.r.o. je tím šikovných mladých ľudí."

Marianna Jurkovcová, PR manažér

SLOBYT SLOVAKIA, s.r.o.

"My ako mladá začínajúca firma sme dostali referencie na IT-Tech od firmy Decodom Námestovo. Pri spustení našej kancelárie mám celý tím firmy IT-TECH vyšiel v ústrety a v rýchlom čase a s výbornými technológiami nás zabezpečil, aby sme mohli okamžite fungovať. Sme veľmi spokojní aj so servisom a pri každej možnej príležitosti sa môžeme na tento tím kedykoľvek obrátiť."

Martin Šimurda, konateľ

ELSPOL-SK, s.r.o.

„Kvalitu dodávateľského servisu vyhodnocuje naša spoločnosť ELSPOL-SK, s.r.o. ako kvalitatívny ukazovateľ. Vyzdvihujeme flexibilitu pri prijímaní a realizovaní objednaných služieb a ich kontinuálne zlepšovanie.“

pomas
decodom

Zaujali sme Vás? Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín.

Sociálne siete

Kontakty

Podbiel 95, 027 42 Podbiel
+421 43 45 10 111
info@it-tech.sk

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies