Už nemusíte čakať na technika! O Vaše počítače sa postaráme na diaľku a okamžite.

Pokiaľ do domu vniknú zlodeji, alarm informuje naše Bezpečnostné centrum. Operátori se s Vami spoja a k Vám domov ihneď vyšlú zásahovú jednotku, aby všetko preverila.

Vedieť osloviť odborníkov v pravý čas je umenie. Veľa vecí si môžete urobiť sami, ale keď prekročíte určitú hranicu, stáva se tento spôsob značne neefktívny.

V IT oblasti to platí pre outsorcing alebo prenesenie zodpovednosti za čiastkovú činnosť na externého poskytovateľa, čo Vám ušetrí nemalé peniaze.

S outsorcingom od IT-TECH, s.r.o., sa nebudete musieť starať prakticky o nič – radi na seba prevezmeme chod, údržbu a vývoj informačného systému Vašej firmy.

Bez zbytočne vysokých nákladov na chod vlastného IT oddelenia se tak budete môcť venovať naplno svojmu podnikaniu. O kompletnú IT podporu sa postaráme my.

Outsorcingové služby

Rýchlosť služieb

Naši dispečeri reagujú IHNEĎ na každú prijatú požiadavku. Telefonát od užívateľa, hlásenie serveru, automatickú správu z monitoringu, všetky požiadavky rieši dispečing ihneď po nahlásení.

Monitoring

Pre monitorovanie infraštruktúry Vám zapožičiame mikropočítač. Potom môžeme sledovať neobmedzené množstvo serverov, služieb a aplikácií.

Zodpovednosť

Pracujeme zodpovedne. Dodržujeme termíny a plníme SLA. Informácie ku správe siete ako sú heslá, licencie a ďalšie citlivé dáta, máme uložené v zašifrovanej podobe a evidujeme ich použitie.

Helpdesk

Všetky požiadavky evidujeme v HELPDESKU, strážime termíny SLA a informujeme zákazníkov o priebehu riešenia. Do HELPDESKU má prístup i zákazník s možnosťou napísania požiadavky.

Dokumentácie

Pre Vašu IT infraštruktúru máme podrobnú dokumentáciu a evidujeme zmeny. Tým je zaistená zastupiteľnosť a bezchybná podpora.

Reportovanie

Vedieme podrobnú evidenciu Vašich činností a mesačne reportujeme. Máte preto dokonalý prehľad o našej práci a nákladoch na správu.

Prečo by ste si mali zvoliť práve našu spoločnosť?

Poskytujeme TOP kvalitnú IT podporu. Sme partnerom, ktorý Vám rozumie, naslúcha, prichádza s vlastnými nápadmi, je komunikatívny, spoľahlivý, flexibilný. A svoju prácu odvádza viac než na 100%.

Úsporu peňazí

externého administrátora využijete len tak často, ako je potrebné

Profesionálny prístup

s Vaším systémom budú pracovať dobre zoznámení odborníci

Individuálny rozsah

vychádza z konkrétnych potrieb klienta

Komplexný servis

ucelený informačný systém, teda hardware i software, sprevádzkujeme a zaistíme mu následnú údržbu, rozvoj a servis

pomas
decodom

Zaujali sme vás? Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín

Sociálne siete

Kontakty

Podbiel 95, 027 42 Podbiel
+421 43 45 10 111
info@it-tech.sk

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies