Dlhoročné skúsenosti a znalosti z odboru informačných technológií.

Chceme, aby ste nepoznali starosti s informačnými technológiami, ale mali dostatok času venovať sa svojim prioritám.

Vedieť osloviť odborníkov v pravý čas je umenie. Veľa vecí si môžete urobiť sami, ale keď prekročíte určitú hranicu, stáva se tento zpôsob značne neefektívny.

V IT oblasti to platí pre outsorcing alebo prenesenie zodpovednosti za čiastkovú činnosť na externého poskytovateľa, čo Vám ušetrí nemalé peniaze.

S outsorcingem od IT-tech s.r.o se nebudete musieť starať prakticky o nič – radi na seba vezmeme prevádzku, údržbu i vývoj informačného systému Vašej firmy.

Bez zbytočne vysokých nákladov na prevádzku vlastného IT oddelenia se tak budete môcť venovať naplno svojmu podnikaniu. O kompletnú IT podporu se postaráme my.

120 Projektov
165 Klientov
15 Zamestnancov

Rýchlosť služieb

Naši dispečeri reagujú IHNEĎ na každú prijatú požiadavku. Telefonát od užívateľa, hlásenie serveru, automatickú správu z monitoringu, všetky požiadavky rieši dispečig ihneď po nahlásení.

Monitoring

Pre monitorovanie infraštruktúry Vám zapožičiame mikropočítač. Potom môžeme sledovať neobmedzené množstvo serverov, služieb a aplikácií.

Zodpovednosť

Pracujeme zodpovedne. Dodržujeme termíny a plníme SLA. Informácie ku správe siete, ako sú heslá, licencie a dalšie citlivé dáta, máme uložené v zašifrovanej podobe a evidujeme ich použitie.

Helpdesk

Všetky požiadavky evidujeme v HELPDESKU, strážime termíny SLA a informujeme zákazníkov o priebehu riešenia. Do HELPDESKU má prístup i zákazník pre zapísanie požiadavky.

Dokumentácie

Pre Vašu IT infraštruktúru máme podrobnú dokumentáciu a evidujeme zmeny. Tým je zaistená zastupiteľnosť a bezchybná podpora.

Reportovanie

Vedieme podrobnú evidenciu Vašich činností a mesačne reportujeme. Máte preto dokonalý prehľad o našej práci a nákladoch na správu.

pomas
decodom

Zaujali sme Vás? Napíšte nám a my sa Vám ozveme do 24 hodín.

Sociálne siete

Kontakty

Podbiel 95, 027 42 Podbiel
(+421) 907 451 222
info@it-tech.sk

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies